Nowa oferta pojawi się za:

Pytania i odpowiedzi

 

 

 • 1) Jak podjąć współpracę z IGH? Rozwiń

  Aby dokonać rejestracji firmy na portalu należy przejść do zakładki rejestracja, wybrać interesujący nas pakiet i dodać podstawowe informacje o firmie. Po dokonanej rejestracji skontakuje się z Państwem nasz pracownik w celu weryfikacji firmy. Po zweryfikowaniu firma pojawia się na portalu.

 • 2) Nie wiem jaki Pakiet będzie odpowiedni dla mojej firmy? Rozwiń

  W takim przypadku należy zarejestrować się w pakiecie podstawowym (bezpłatny). Podczas weryfikacji firmy możemy doradzić się jaki pakiet będzie najkorzystniejszy dla naszej firmy oraz dokonać aktywacji w panelu administracyjnym firmy.

 • 3) Czy mogę zintegrować sklep internetowy z portalem? Rozwiń

  Tak. Jeżeli firma posiada sklep internetowy zostanie on zintegrowany z igh.pl przez co wszystkie produkty firmy zostaną importowane i dostępne w galeriach produktów w ponad 600 miastach oraz w profilu firmowym.

 • 4) Co jeśli nie posiadam własnego sklepu internetowego? Rozwiń

  Firma która nie posiada własnego sklepu internetowego może go otworzyć w Internetowej Galeri Handlowej. Sklep będzie posiadał wszystkie funkcje podstawowego sklepu online z promocją produktów na wszystkich lokalizacjach igh.p. Każdy nowootwarty sklep w galerii otrzymuje prestiżowy adres internetowy www.nazwafirmy.igh.pl

 • 5) Jak działa rozliczanie na podstawie klików (CPC)? Rozwiń

  Jest to rozliczanie na podstawie wyświetleń profilu firmowego. Na koniec każdego miesiąca rozliczeniowego zostaje generwoany raport w którym otrzymamy szczegółowe zestawinie wejść na naszą wizytówkę. Ilość wejść zostaje pomnożona przez stawkę za kliknięcie. Istnieje możliwość ustawienia limitu wyśwetleń wizytówki w danym miesiącu dzięki czemu będziemy kontrolować swoje wydatki. Po osiągnięciu limitu firma do końca okresu rozliczeniowego zamieni się w pakiet bezpłatny. Po rozpoczęciu noewgo okresu wszystki dane zostaną przywrócone.

Szukaj firm lokalnie w całej Polsce.