Nowa oferta pojawi się za:

Jak to działa?

Jak działa Internetowa Galeria Handlowa?


Portal igh to serwis który dostarcza szczegółowych informacji użytkownikom na temat firm z ich miasta, województwa czy całej Polski. IGH to sieć portali lokalnych, które dzięki odpowiednio skonfigurowanym narzędziom pozwalają promować firmę w całym kraju.

 

Co dokładnie znajdziemy na IGH?

 

Internetowa Galeria Handlowa ma za zadanie dostarczać użytkownikom internetu rzetelną informacje oraz ofertę firm znajdujących sie w poszczególnych lokalizacjach. W łatwy sposób sprawdzimy gdzie znajduję się interesująca nas firma, jaką ma ofertę, czy ma pozytywne opinie, jakie ma usługi czy produkty. Poza tym każda lokalizacja tworzy swoją "galerię produktów" przez co szybko porównamy ceny produktów w poszczególnych sklepach. Dodatkowo dzięki "zapytaniom ofertowym" mamy możliwość wysłania naszego pytania o wycenę danej usługi czy produktu i bezpłatnie otrzymamy odpowiedzi od firm z branży której zapytanie dotyczyło.

 


Jak działa galeria produktów?

 

Galeria produktów skupia w jednym miejscu wszystkie produkty sklepów które współpracują z igh. Są to sklepy stacjonarne jak i internetowe. Wyszukując produkt mamy dostęp do listy firm które mają go w swojej ofercie wraz z ceną. Sklepy posegregowanę są wg. lokalizacji. Na samej górze listy znajdziemy oferty sklepów lokalnych, następnie lokalnych z możliwością sprzedaży online, kończąc na sklepach internetowych. Każdy produkt posiada dokładną specyfikację oraz opinie użytkowników.

 

 

Co znajdziemy w zakładce okazje?

 

W zakładce okazje znajdują się produkty lub usługi które zostały przecenione. Mamy możliwość bezpośredniego zakupu okazji poprzez portal igh.pl Okazje wystawiane są na 7 lub 14 dni. W okazjach znajdziemy produkty firm lokalnych jak również dostępnych na całą Polskę. Dzięki okazjom na IGH szybko dowiemy się o przecenach poprzez newstletter który wyśle do nas powiadomienie,  gdy tylko nowa oferta zostanie wystawiona.

 

 

Jak działają zapytania ofertowe?

 

Zapytania ofertowe pozwalają  bezpłatny sposób uzyskać oferty firm, oferujących dokładnie to co w danej chwili nas interesuje. Po dodaniu ofert przez firmę po zalogowaniu na swoje konto masz podgląd na swoje zapytania ofertowe. Porównujesz otrzymane oferty i po dokonaniu wyboru możesz zamówić produkt lub usługę u firmy, która najbardziej Ci odpowiada. Złożenie zapytania o oferty nie zobowiązuje Cię jednak do tego.

 

Szukaj firm lokalnie w całej Polsce.